TUOTTEET
UUSI VUOSI
NC-3330 kaksisuuntainen radio
- Tavaran nimi: NC-3330 kaksisuuntainen radio
Sähköposti:Info@kydera.com
Luokka:
Yksityiskohtainen johdanto
• Valikkotila
• Näppäimistö
• VOX
• LCD-näyttö
• 107 DCS
• Korkea/matala teho
• 50 CTCSS
• Tietokoneella ohjelmoitava
• Aikakatkaisuajastin
• Taajuus-/kanavaskannaus
• Matala akun varoitus
• Akun varausilmaisin
• Li-ion-akku
• Valittava squelch-taso
• Useita kutsusävyjä +1750 Hz
• CO/TO/SE-skannaus vaihdettavissa
| Tekniset tiedot | ||
| Malli | NC-3330 | NC-3330 |
| Taajuusalue (MHz) | VHF | UHF |
| 136-174MHz 245-260MHz | 350-390MHz 400-470MHz | |
| Kanava | 199 | |
| PLL-kanavaväli | 12.5/25KHz | |
| Akkujännite | 7.4V DC(Li-ion) | |
| Antennin impedanssi | 50Ω | |
| Lämpötila-alue | -20℃~+60℃ | |
| Taajuuden vakaus | ±2.5PPM | |
| Kotelo (mitat) | 126.5×61×39.5mm | |
| Paino (akun kanssa) | 250g | |
| Pakkaus | Lahjalaatikko (laite ja tarvikkeet) | |
Yhteensopiva MIL-STD-810C/D/E -standardien kanssa
| Vastaanotin (mittaukset tehty TIA/EIA-603:n mukaan) | |
| Ensimmäinen IF (MHz) | |
| Toinen IF (kHz) | |
| Herkkyys (12 dB SINAD) | 0.2(W)/0.25(N) |
| Squelch-valinta | 0.15(W)/0.2(N) |
| Viereisen kanavan selektiivisyys | ≥65dB(W)/≥60dB(N) |
| Intermodulaatio | ≥65dB |
| Ei-toivottujen signaalien vaimennus | ≥60dB |
| Kuvahäiriöiden torjunta | ≥65dB |
| FM-humina ja kohina | ≤45(W)≤40(N) |
| Modulaatiotyyppi | 16KOF3E/11KOF3E |
| Käyttökaistanleveys | ≤±7KHz/≤±5KHz |
| Äänilähtö | 0.5w@4Ohms |
| Äänivääristymä | ≤5% |
| Lähetin (mittaukset tehty TIA/EIA-603:n mukaan) | |
| RF-lähtöteho | 3W |
| Modulaatiotyyppi | F3E |
| Suurin poikkeama | ≤5.0(W)/≤2.5(N) |
| Häiriösäteily | ≤65dB |
| Modulaation vääristymä | ≤5% |
| FM-kohina | ≤45(W)/≤40(N) |
Avainsana:
Asiaan liittyvä johdanto
undefined
Verkkotutkimus