TUOTTEET
UUSI VUOSI
IP-530 kaksisuuntainen radio walkie-talkie
- Tavaran nimi: IP-530 kaksisuuntainen radio walkie-talkie
Sähköposti:Info@kydera.com
Luokka:
Yksityiskohtainen johdanto
IP-530 kaksisuuntainen radiopuhelin (walkie-talkie)
• Valikkotila
• Korkea/Matalateho
• VOX
• Aikarajatoiminto
• Näppäimistö
• Matalaakun hälytys
• 107 DCS
• PC-ohjelmoitava
• 50 CTCSS
• Taajuus-/kanavaskannaus
• LCD-näyttö
• Akun varausilmaisin
• PC-ohjelmoitava
• Valittava kohinasalpaustaso
• Prioriteettiskannaus
• CO/TO/SE-skannaus kytkettävissä
• Kanavanimet
• Ohjelmoitava tervetuloviesti
• Li-ion-akku
• Valittava nimi-/taajuusnäyttötila
• Varatun kanavan esto; useita soittoääniä +1750 Hz
• Veden- ja pölynkestävä, saatavilla IP66/67-luokituksella asiakkaan vaatimusten mukaan
| Malli | ||
| Malli | IP-530 | IP-530 |
| Taajuusalue | VHF | UHF |
| 136-174MHz 245-260MHz | 350-390MHz 400-480MHz | |
| Kanava | 199 | |
| PLL-kanavaväli | 12.5/25KHz | |
| Akun jännite | 7.4V DC (Li-ion-akku) | |
| Antennin impedanssi | 50Ω | |
| Lämpötila-alue | -20℃~+60℃ | |
| Taajuusstabiilisuus | ±2.5PPM | |
| Kotelon koko | 95*53*32MM | |
| Paino (akun kanssa) | 250g | |
| Pakkaus | Lahjarasia (yksikkö ja lisävarusteet) | |
| Vastaanotin (mittaukset tehty TIA/EIA-603:n mukaisesti) | |
| Ensimmäinen IF (MHz) | (VHF)38.850KHZ |
| Toinen IF (kHz) | (VHF)450KHZ |
| Herkkyys (12 dB SINAD) | 0.2μV |
| Kohinasalvan valikoivuus | 0.15μV |
| Vierekkäisen kanavan erotuskyky | ≥65dB (W) |
| Intermodulaatio | ≥65dB |
| Häiriösäteilyjen vaimennus | ≥60dB |
| Kuvataajuuden vaimennus | ≥65dB |
| FM-hurina ja kohina | ≤-45dB(W) |
| Modulaatiotyyppi | 16KOF3E |
| Käyttökaistanleveys | ≤±7KHz |
| Äänilähtö | 0.5w@4Ohms |
| Äänen vääristymä | ≤5% |
| Lähetin (mittaukset tehty TIA/EIA-603:n mukaisesti) | |
| RF-lähtöteho | 5/4W |
| Modulaatiotyyppi | F3E |
| Suurin poikkeama | ≤±5.0KHz(W) |
| Häiriösäteily | ≤65dB |
| Modulaation vääristymä | ≤5%(300-3000Hz) |
| FM-kohina | ≤-45dB(W) ≤-40dB(N) |
Avainsana:
Asiaan liittyvä johdanto
undefined
Verkkotutkimus