TUOTTEET
UUSI VUOSI
IP-670 kaksisuuntainen radio
- Tavaran nimi: IP-670 kaksisuuntainen radio
Sähköposti:Info@kydera.com
Luokka:
Yksityiskohtainen johdanto
• Valikko-tila
• Korkea/matala teho
• VOX
• Aikarajoitin
• Näppäimistö
• Matala akunvaroitus
• 107 DCS
• Tietokoneella ohjelmoitava
• 50 CTCSS
• Taajuus-/kanavaskannaus
• LCD-näyttö
• Akun varaustason ilmaisin
• Tietokoneella ohjelmoitava
• Valittava squelch-taso
• Prioriteettiskannaus
• CO/TO/SE-skannaus vaihdettavissa
• Kanavan nimeäminen
• Ohjelmoitava tervetuloviesti
• Li-ion-akkupaketti
• Valittava nimi-/taajuusnäyttötila
• Varatun kanavan lukitus, useita soittoääniä +1750Hz
• Veden- ja pölynkestävä, saatavilla IP66/67-luokituksilla asiakkaan vaatimusten mukaan
| Malli | ||
| Malli | IP-670 | IP-670 |
| Taajuusalue | VHF | UHF |
| 136-174MHz 245-260MHz | 350-390MHz 400-470MHz | |
| Kanava | 199 | |
| PLL-kanavaväli | 12.5/25KHz | |
| Akun jännite | 7.4V DC (Li-ion-akkupaketti) | |
| Antenni-impedanssi | 50Ω | |
| Lämpötila-alue | -20℃~+60℃ | |
| Taajuusstabiilisuus | ±2.5PPM | |
| Kotelon mitat | 100x57x35mm | |
| Paino (akun kanssa) | 250g | |
| Pakkaus | Lahjarasia (laite yhdessä lisävarusteiden kanssa) | |
| Vastaanotin (mittaukset suoritettu TIA/EIA-603:n mukaisesti) | |
| Ensimmäinen IF (MHz) | (VHF)38.850KHZ |
| Toinen IF (kHz) | (VHF)450KHZ |
| Herkkyys (12 dB SINAD) | 0.2μV |
| Squelch-valikoivuus | 0.15μV |
| Viereiskanavavalikoivuus | ≥65dB (W) |
| Intermodulaatio | ≥65dB |
| Sivutaajuuksien vaimennus | ≥60dB |
| Kuvataajuuksien vaimennus | ≥65dB |
| FM-särö ja kohina | ≤-45dB(W) |
| Modulaatiotyyppi | 16KOF3E |
| Käyttökaistanleveys | ≤±7KHz |
| AF-ulostulo | 0.5w@4Ohms |
| Äänen säröytyminen | ≤5% |
| Lähetin (mittaukset suoritettu TIA/EIA-603:n mukaisesti) | |
| Lähetysteho (RF) | 5/4W |
| Modulaatiotyyppi | F3E |
| Suurin poikkeama | ≤±5.0KHz(W) |
| Sivusäteily | ≤65dB |
| Modulaation vääristymä | ≤5%(300-3000Hz) |
| FM-kohina | ≤-45dB(W) ≤-40dB(N) |
Avainsana:
Asiaan liittyvä johdanto
undefined
Verkkotutkimus