TUOTTEET
UUSI VUOSI
IP-620 kaksisuuntainen radio
- Tavaran nimi: IP-620 kaksisuuntainen radio
Sähköposti:Info@kydera.com
Luokka:
Yksityiskohtainen johdanto
• Valikon tila
• Korkea/matala teho
• VOX
• Aikarajoitin
• Näppäimistö
• Matala akun varoitus
• 107 DCS
• Useita soittoääniä +1750Hz
• 50 CTCSS
• Taajuus/kanavahaku
• LCD-näyttö
• Akun varausilmaisin
• Tietokoneella ohjelmoitava
• Valittava squelch-taso
• Prioriteettihaku
• CO/TO/SE-haku kytkettävissä
• Kanavan nimeäminen
• Ohjelmoitava tervetuloviesti
• Li-ion-akku
• Valittavissa oleva nimi/taajuusnäyttötila
• Varatun kanavan esto
• Veden- ja pölynkestävä, saatavissa IP66/67-luokituksilla (IEC 60529 -standardin mukaisesti) asiakkaan vaatimusten mukaan
| Malli | ||
| Malli | IP-620 | IP-620 |
| Taajuusalue | VHF | UHF |
| 136-174MHz 245-260MHz | 350-390MHz 400-470MHz | |
| Kanava | 199 | |
| PLL-kanavaväli | 12.5/25KHz | |
| Akun jännite | 7.4V DC (Li-ion-akku) | |
| Antenni-impendanssi | 50Ω | |
| Lämpötilaväli | -20℃~+60℃ | |
| Taajuusvakavuus | ±2.5PPM | |
| Kotelon koko | 100x57x35mm | |
| Paino (akun kanssa) | 250g | |
| Pakkaus | Lahjarasia (yksikkö ja tarvikkeet) | |
| Vastaanotin (mittaukset tehty TIA/EIA-603:n mukaisesti) | |
| Ensimmäinen IF (MHZ) | (VHF)38.850KHZ |
| Toinen IF (KHZ) | (VHF)450KHZ |
| Herkkyys (12dB SINAD) | 0.2μV |
| Squelch-herkkyys | 0.15μV |
| Viereisen kanavan valikoivuus | ≥65dB (W) |
| Intermodulaatio | ≥65dB |
| Spuriosien vaimennus | ≥60dB |
| Kuvataajuuden vaimennus | ≥65dB |
| FM-humina ja kohina | ≤-45dB(W) |
| Modulaatiotyyppi | 16KOF3E |
| Käyttökaistanleveys | ≤±7KHz |
| Äänilähtö (AF) | 0.5w@4Ohms |
| Äänen vääristymä | ≤5% |
| Lähetin (mittaukset tehty TIA/EIA-603:n mukaisesti) | |
| RF-lähtöteho | 5/4W |
| Modulaatiotyyppi | F3E |
| Suurin poikkeama | ≤±5.0KHz(W) |
| Spuriosäteily | ≤65dB |
| Modulaation vääristymä | ≤5%(300-3000Hz) |
| FM-kohina | ≤-45dB(W) ≤-40dB(N) |
Avainsana:
Asiaan liittyvä johdanto
undefined
Verkkotutkimus