TUOTTEET
UUSI VUOSI
NC-150A/450A 40W60W suuritehoinen analoginen liikkuva autoradio
- Tavaran nimi: NC-150A/450A 40W60W suuritehoinen analoginen liikkuva autoradio
Sähköposti:Info@kydera.com
Verkkotiedot
Yksityiskohtainen johdanto
NC-150A/450A 40W/60W korkean tehon analoginen autoradio
• Kanavaskannaus
• Näppäimistö
• 107 DCS
• 50 CTCSS
• Prioriteettiskannaus
• Korkea/Matala teho
• Tietokoneella ohjelmoitava
• Varatun kanavan esto
• Valittava squelch-taso
• CO/TO/SE-skannaus vaihdettavissa
• Ohjelmoitavissa 25 kHz (leveä) / 12,5 kHz (kapea) kanavaväli
| Malli | NC-150A | NC-450A |
| Taajuusalue (MHz) | VHF | UHF |
| 136-174 245-260 | 350-390 400-430 440-480 480-520 | |
| Kanava | 200 | |
| PLL-kanavaväli | 5/6.25/10/12.5/25KHz | |
| Akun jännite | 12V ±20% | |
| Antennin impedanssi | 50Ω | |
| Käyttölämpötila-alue | -20℃~+60℃ | |
| Taajuusvakavuus | ±2.5PPM | |
| Kotelon koko | 160X43X137mm | |
| Paino (akun kanssa) | 800g | |
| Pakkaus | Lahjalaatikko (laite ja tarvikkeet) | |
Vastaa teollisuuden ympäristöluotettavuusstandardia (MIL-STD-810C/D/E)
| Vastaanotin (mittaukset tehdään TIA/EIA-603:n mukaisesti) | |
| Ensimmäinen IF (MHz) | 49.950MHZ |
| Toinen IF (kHz) | 450KHZ |
| Herkkyys (12 dB SINAD) | 0.2 µV (leveä) / 0.25 µV (kapea) |
| Squelch-herkkyys | 0.15 µV (leveä) / 0.2 µV (kapea) |
| Naapurikanavan selektiivisyys | ≥70 dB (leveä) / ≥65 dB (kapea) |
| Intermodulaatio | ≥70dB |
| Häiriösignaalien vaimennus | ≥65dB |
| Peilitaajuuden vaimennus | ≥70dB |
| FM-hurina ja kohina | ≤ -45 dB (leveä) / -40 dB (kapea) |
| Modulaatiotyyppi | 16KOF3E/11KOF3E |
| Käyttökaistanleveys | ≤ ±7 kHz / ≤ ±5 kHz |
| AF-ulostulo | 4 W / 8 Ω |
| Äänivääristymä | ≤5% |
| Lähetin (mittaukset tehdään TIA/EIA-603:n mukaisesti) | |
| RF-lähtöteho | 25/60W |
| Modulaatiotyyppi | F3E |
| Suurin taajuuspoikkeama | ≤ ±5,0 kHz (leveä) / ≤ ±2,5 kHz (kapea) |
| Häiriöpäästöt | ≤ 65 dB kantataajuuden alapuolella |
| Modulaation vääristymä | ≤ 5 % (300–3000 Hz) |
| FM-kohina | ≤ -45 dB (leveä) / ≤ -40 dB (kapea) |
Avainsana:
Asiaan liittyvä johdanto
undefined
Verkkotutkimus