TUOTTEET
UUSI VUOSI
IP-6201 kaksisuuntainen radio
- Tavaran nimi: IP-6201 kaksisuuntainen radio
Sähköposti:Info@kydera.com
Luokka:
Yksityiskohtainen johdanto
Määritykset
| Taajuusalue | VHF | UHF |
| 136-174MHz 245MHz | 400-480MHz 300-350MHz | |
| Kanavan kapasiteetti | 199 | |
| PLL-kanavaväli | 5/6.25/10/12.5/25KHz | |
| Akun jännite | 7,4 V (Li-ion) (1500 mA Li-ion) | |
| Antennin impedanssi | 50Ω | |
| Toimintalämpötila | -20℃_+60℃ | |
| Taajuusvakaus | ±2,5 ppm | |
| Mitat (Akun kanssa) | 100(H)X58(W)X35(D)mm | |
| Paino (Akun kanssa) | 220g | |
| Vakiopaketti | Lahjalaatikko (yksikön runko yhdessä lisävarusteiden kanssa) | |
Mukana MIL-STD-810C/D/E -standardien mukaisesti
Lähettäjä (Mittaukset tehty TIA/EIA-603:n mukaisesti)
| RF-tehon tuotto | 5W |
| Modulaatiotyyppi | F3E |
| Maksimaalinen poikkeama | ≤5,0 kHz (W) |
| Epäaito päästö | ≤65dB |
| Modulaatiomenetyksellä | ≤5% |
| FM-kohina | ≤-45dB(W) |
Vastaanottaja (Mittaukset tehty TIA/EIA-603:n mukaisesti)
| Piirityyppi | Kaksikertaistettu superheterodyyninen |
| IF:t | 38,850 MHz ja 450 kHz |
| Herkkyys (12 dB SINAD) | 0,2μV(W) |
| Squelch-valikoivaisuus | 0,15μV(W) |
| Viereisen kanavan valikoituvuus | >65dB |
| Intermodulaatio | >65dB |
| Epäaito hylkäys | >60dB |
| Kuvan hylkääminen | >65dB |
| FM-käpy ja melu | ≤-45dB(W) |
| Modulaatiotyyppi | 16KOF3E |
| Toiminta-alue | ≤±7kHz |
| AF-tulos@ 4 ohmia | 0.5W |
| Äänen vääristymä | ≤5% |

Avainsana:
Asiaan liittyvä johdanto
undefined
Verkkotutkimus